Diamond Building

Diamond Building to przedsiębiorstwo zlokalizowane w Kordobie (Hiszpania) i założone w 1997 roku. Skupiamy się na szkoleniu z zakresu postaw i poprawie wydajności człowieka. Nasza praca opiera się na obszarach coachingu, inteligencji emocjonalnej i programowania neurolingwistycznego (NLP). Jedną z naszych głównych cech jest to, że wszyscy członkowie naszego zespołu (animatorzy, pracownicy administracyjni i zespół sprzedaży) są certyfikowanymi coachami, więc wszyscy jesteśmy zaangażowani w nasz obszar działania i zintegrowani w ten sam sposób pracy.

W Diamond Building uważamy, że zdolność ludzi do działania jest ograniczona tylko przez ich własne przekonania. Uważamy, że możemy prowadzić nasze własne życie do naszych pożądanych celów i możemy całkowicie zmienić postrzeganie naszego życia, aby osiągnąć pełnię i satysfakcję. Zgodnie z tymi wszystkimi punktami, zespół Diamond Building silnie angazuje się we współpracę z naszymi klientami, aby osiągać doskonałe wyniki, wspierając tworzenie systemów, które sprawią, że klient będzie działał w bardziej solidny i zrównoważony sposób, aby móc konkurować na rynku.

Diamond Building szkoli ludzi w ramach swoich firm, dzięki czemu zarówno osoby, jak i ich organizacje nabywają umiejętności prowadzące do ciągłego doskonalenia. Używamy najbardziej zaawansowanych technik nauczania i szkolenia, aby rozwijać i osiągnąć ten ambitny cel. W obu przypadkach mamy jasny cel: poprawę wyników.

Aby uzyskać więcej informacji o naszej pracy: www.diamondbuilding.es